Klára & Jan / Kestřany

předsvatební a svatební fotky

Než jsem se s Klárou seznámila osobně, viděla jsem její fotky ze svatby, kde jsem byla jako host. Nikdy jsem nezažila stejný pocit z fotky jako ze dne samotného! Ale fotky od Kláry byly naprosto jiné, umí zachytit daný okamžik, ale i přesto nechat kousek pro vaši fantasii! Samotné focení naší svatby bylo naprosto bezchybné - od začátku jsem věděla, že nebude na fotkách chybět jediný detail, ale opět jsem dostala mnohem víc, než jsem čekala. Jen vybrat ty nejhezčí snímky bývá těžké - její fotky jsou prostě dokonale jiné, výstižné a krásné. Za mě mám jasno, kam na další focení. A příležitost, ta se najde vždy!

Horákovi

svatební fotky

Musím se podělit o radost, kterou způsobilo to, jak Klárka stvárnila náš svatební den, vlastně i den následující ☺... Milá Klárko - pohled na Tebou vytvořené fotografie v nás vyvolává úžasné pocity a věříme, že díky nim nám s Ondřejem zůstanou nádherné vzpomínky... Náš den byl nezapomenutelný a Tvá velice příjemná Osobnost tomu hodně pomohla... Klárko moc za vše děkujeme a už teď se těšíme na další životní etapy, které nám zachytíš do svého fotoaparátu

Lucie a Lilien

portrétní fotky - děti

Kláro to je nadlidský úkol!!! Řekla jsem si,že vyberu 10 fotek,ale to je tak strašně těžký!!! Když jsem je jen tak ze zvědavosti prolítla,protože dodnes nebyl na víc čas,tak jsem doufala,žesnad nějak zredukuju počet,ale teď na to koukám a ty fotky jsou skvělé (že jsem zjev , to je věc druhá) , ale v těch fotkách je pohyb,příběh, symbolika, smích, něha i rošťáctví, ty barvy, no prostě všechno! Člověk Vás vidí "jen" cvakat foťák, občas poposunout světlo nebo rekvizitu, troška opiček,aby na Vás Lili mrkla a tak nějak to v pohodě uplyne a pak přijdete s něčím takovým!!! No, fakt nepěju chvalozpěvy, abych si snad zajistila levnější fotky, snad mi je teď ani nenadražíte,když víte,jakou pro mě budou mít cenu :-).. Píšu to proto,že mě fakt baví je prohlížet..Ale jak vyberu deset,prostě netuším!

Renata V.

portrétní, těhotenské a newborn fotky

Klára je profík. Pohotová, má skvělé nápady a umělecké cítění. Zachytí ten správný okamžik. Spolupracuji s ní několik let v pracovní sféře a fotí i naši rodinu. Ty zachycené vzpomínky jsou k nezaplacení! Děkuji Renata V.

« Předchozí 1 2 Následující »