to jsem já klára stojaníková

Vaše portrétní a svatební fotografka​. A to tělem i duší. Nejcennější základy mi věnoval tatínek a skvělý fotograf Jaroslav Stojaník. To už pak studia fotografie na SUPŠ v Uh. Hradišti a ITF SU v Opavě byla trošku lehčí :-) Poskytuji služby v oblasti fotografování portrétů, profesních business portrétů, glamour, fine art portrétů a svatebních fotografií.

Nefotografuji cíleně  modelky, ale Vás, běžné ženy všeho věku. Snažím se  poskytnout takový zážitek a fotografie, na kterých se budete jako modelky vypadat.

Ve fotografiích chci zachytit nejen Vaši krásu, u dětí jejich dětskou nevinnost ale i to obrovské množství lásky, které ve svých srdcích uchováváte. Totéž platí i pro svatební i předsvatební fotografování. Chci vyfotit a vytvořit ty nejlepší obrazy, jaký jste kdy viděli a budete je opatrovat po celý svůj život.

Spolupracuji s fotografem Jardou Stojaníkem, týmem kolem Mileny Láryšové organizující svatby na Nebozízku, návrhářkou svatebních šatů Renatou Vacovouaj.


kompletní fotografické služby: klarinetka

ičo: 71791302

adresa fotoateliéru: Svatoslavova 20, Praha 4 Nusle

otevírací doba: pondělí až středa 9:00-12:00 12:30-16:00 v jiné termíny jsou na objednání. Víkend s příplatkem 50% z ceny balíčku

tram: linky 11, 14 zastávka Horky /před ateliérem/  

bus: 188 - zastávka Kloboučnická

nejbližší metro: trasa C, stanice Pankrác /pak busem 188 na Kloboučnická/, Pražského povstání /pak tram 18 nebo busem 193 na zastávku Nuselská radnice + cca 150m pěšmo/

autem: po Nuselské, parkování před ateliérem i přilehlých ulicích - fialové příp. modré zóny

e-mail: klara@klarinetka.cz

tel: +420 774 770 695

whatsApp: +420 774 770 695

K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku
Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření.

Do kolonky Vaše představy prosím napište, Vaši bližší představu o fotkách:
 • svatba - bude-li chtít fotky z obřadu, skupinové a portrétní fotky novomanželů - balíček základ, balíček půldenní focení všech nejdůležitější událostí a portrétů, nebo na celý den aby jste měli vše zachyceno. A nejlépe dvěma fotografy.
 • glamour 
  Na focení si přinesete elegantní šaty a šperky. Elegance a půvab bude hlavní náplní naší práce.
 • beauty
  Styl fotek jako z titulní stránky nejznámějších časopisů. Oblečení, doplňky a pocit, že dnes jste ta hvězda Vy.
 • přirozený portrét 
  Vaše denní oblečení, pocity, nálady i make-up. To vše bude na fotografiích, které mají vyjadřovat jen Vás a to, kým skutečně jste. Neobyčejně obyčejný portrét.
 • business portrét 
  Těmito snímky můžete doplnit své weby, či profesionální sociální sítě, zaměříme se na to, co děláte a ukážeme to společně světu.
 • vizážistka je vždycky skvělé nechat se profesionálně nalíčit, načesat i poradit s outfitem . Ale jestli vše zvládnete sama, nenám nejmenší námitky.