informace k focení svatby a ceny

informace k focení svatby a ceny

jak se objednat a jaké jsou objednací termíny

objednejte se nejlépe prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Pokud telefon nezvedám, tak většinou fotím, ale co nejdříve vám zavolám zpět. Objednací termíny jsou závislé na na sezóně. Červen a září jsou měsíce nejvytíženější, léto svatbami také hýří. Pozdní podzim a zima jsou měsíce nejslabší. Proto platí, čím dříve si mé služby objednáte, tím jistěji budu vaší svatební fotografkou.

Po obdržení objednávky vám zašlu fakturu na rezervaci termínu v částce odpovídající 30% ceny zvoleného balíčku.

jaký balíček si zvolit

zde je to jednoduché. Záleží na vašich prioritách, rozpočtu i velikosti svatby. Nejběžněji objednávaným balíčkem je prostřední Vše podstatné. Balíček Od rána do noci je vhodný pro velké svatby, nebo pro snoubence, kteří chtějí pestré spektrum fotek. Protože asistent fotografky nejen pomáhá při portrétování novomanželů, ale i fotí. A jak je známo, víc očí víc vidí :-)


schůzka před svatbou

se sejdeme nad vytištěnými ukázkami mé práce. Probereme vaše představy a mé možnosti a jestli je, tak i scénář svatebního dne bod po bodu. Pamatujte prosím, budete-li chtít i portrétní focení novomanželů, je na to třeba vyčlenit alespoň hodinu času. Portrétní focení novomanželů může být rozděleno do dvou či více částí - podle prostředí kde se svatba koná.

den focení a jeho průběh.

na domluvené místo přijíždím cca s půlhodinovým předstihem, je-li pro mne lokalita neznámá, přijedu i dříve. V den svatby vás také požádám o doplatek do celkové ceny zvoleného balíčku. Svatbu opouštím po mé gratulaci novomanželům a vzájemné domluvě. 

po focení

do týdne vám zašlu link na galerii s náhledovými fotkami a vyzvu Vás k výběru portrétních fotek ke zpracování. Jakmile jsou fotky hotové, tisknu a požádám vás emailem o setkání k předání vytištěných i elektronických fotek.

svatební kniha

je příplatková mimo balíček Od rána do noci příplatkovou službou. Za sestavení si nic neúčtuji, knihu Vám prodám za cenu dodavatele. Zpracování knihy trvá cca týden, po schválení objednavatelem jde do tisku.
Cena knihy se odvíjí od počtu listů, druhu vazby a dalších materiálů.

svatební balíčky a jejich cena

v ceně každého balíčku je 10 retušovaných portrétních fotografií.

příplatkové služby nad rámec balíčku

hodina focení nad rámec balíčku ............................. 1.500,- Kč
retušovaná portrétní fotka nad rámec balíčku ............ 350,-  Kč
cestovné ................................................................... 7,- Kč/km
se počítá od místa které je blíže městům Praha / Kroměříž