informace a ceny fotografování portrétů

informace a ceny fotografování portrétů

jaké fotky byste rádi? boudoir nebo akt, těhotenský portrét, rodinku, děti, miminko, nebo portrét na památku se svoukamarádkou nebo dospívající dcerou? Vyberte si, ráda pro Vás udělám co bude v mém umu :-) 

níže Vám poradím jaký balíček si zvolit, co si vzít s sebou na focení a jak to celé bude probíhat ....

balíček Portrétní minimum je vhodný pro focení s menší náročností na produkci, spíše klasické portréty u kterých se ví co od nich čekat, rodiny s většími dětmy, kamarádky, párové portérty nebo focení s menšími dětmi, které jsou „ostřílení draci“ a o kterých víte, že více jak hodinku nevydrží a rozhodně nebudou mít problém s novým prostředím.

balíček To pravé ořechové vznikl na základě našich dlouholetých zkušeností. poskytuje nám dostatek prostoru a času se na sebe naladit, v průběhu focení si odpočinout a načerpat novou energii pro focení v dalším outfitu na jiné scéně. 

Je vhodný na focení miminek a dětí které se potřebují rozkoukat, tím vzniknou jak akční fotky tak po omrknutí prostředí i statické portrétní obrázky.

balíček Více umění je určen pro ty, co poznají a ocení jemné nuance a poezii fotografie. Výsledné dílo nebudou fotky, ale obrazy. Tato varianta portrétování vyžaduje schůzku před focením, kde se seznámíme, nastavíme laťku a celý koncept díla.

 

možnost zajištění vizážistky

líčení je potřeba domluvit se při objednání vašeho focení. Doporučím Vám tu nejlepší co znám, vizážistku Michealu Červenskou, ta vás nalíčí i načeše. Budete-li mít objednán balíček "To pravé ořechové" bude s námi po většinu času focení. 

co následuje po objednání termínu

Po té co si s námi termín dohodnete, obdržíte e-mail s potvrzením termínu a času focení. Také si vám dovolím zaslat fakturu za rezervaci ve výši 500 Kč. Záloha se v případě změny termínu přesouvá na termín nový. Týden před focením vám automaticky přijde další mail s připomenutím focení a s typy jak se na focení připravit.

 

jaké oblečení si s sebou připravit

Na rodinné focení je dobré si připravit podobně barevné kombinace pro všechny členy rodiny. Můžou to být veselé barvy, ale i barevně jednoduché varianty např. džíny a bílé košile, halenky nebo šaty a černá kombinace. Vezměte s sebou více  variant oblečení, ať máme z čeho vybírat a fotografie tak mohou být pestřejší. ale jen takové, ve kterém se budete cítit dobře.

Při výběru oblečení se pokuste vyhnout kouskům s velkými nápisy či vzory, působí na fotkách velmi rušivě.

 

den focení a jeho průběh

po příchodu do ateliéru se s vámi nejdřív domluvím na přesné představě výsledných fotografií, pózách a vybereme vhodné  pozadí a světlo. Focení trvá dle vámi zvoleného balíčku. 

po focení

Do třech pracovních dní po focení, vám mailem zašlu link na webovou galerii s náhledovými fotkami. Po obdržení vaší objednávky máme zakázku připravenou k převzetí obvykle do dvou až třech týdnů. V případě potřeby je možné individuálně dohodnout i kratší termín. Fotografie jsou splatné při osobním předání fotografií

v hotovosti nebo v případě zaslání přepravní společností se hradí bezhotovostně na základě faktury, kterou je nutné uhradit před odesláním fotografií.

 

novorozená miminka

Fotky spících novorozeňátek je třeba realizovat maximálně do 14 dnů po narození. Takto malá nebo i ještě menší spící miminka tolik nevyrušuje manipulace během focení, snáz se polohují a tak mnohem lépe vše zvládneme. Maminky prosím, rezervujte si termín pro focení minimálně 2 měsíce před plánovaným termínem porodu a počítejte alespoň se 4mi hodinami focení. Takto dlouhý čas nám zajistí potřebný klid a pohodu v průběhu focení. Pokud se miminku na svět nechce, je důležité nás kontaktovat a zavčas se domluvit na posunutí termínu focení. Vždy něco vymyslíme!

 

Ceny

Profesionální portrétní fotografie při jejichž tvorbě kladu velký důraz na výslednou kvalitu, která odpovídá vysokým požadavkům a normám profesionální portrétní fotografie. Fotografie k úpravám a tisku si osobně vyberete po focení nebo z webgalerie.

 balíček Portrét F1

vhodný pro fotografování portrétů jedné osoby která nepožaduje více fotografií - CV portrét, firemní business portréty, podobenky ….

 • základní cena ………………… 1.500,- Kč/osoba

• další portrétovaní na snímku … 500,- Kč / osoba

v ceně je jedna retušovaná a vytištěná fotografie formátu A5, elektronické fotografie v několika barevnostech /barva, čb …/

balíčk Rodina & děti

balíček pro zákazníky, kteří od začátku vědí, že budou chtít více fotografií. Vhodné pro rodinné fotografování, portrét dětí, kamarádek, těhulek … fotografování bude trvat cca hodinu Vašeho času. 

Portrét F5  …................… 2.200,- Kč

v ceně je retuš a tisk 5 fotografií, elektronické fotografie v několika barevnostech /barva, čb …/

 

Portrét F10  …...............… 3.500,- Kč

v ceně je retuš a tisk 10 fotografií, elektronické fotografie v několika barevnostech /barva, čb …/

balíček Lifestile 

fotografování v klidu domova, nebo prostředí vašemu srdci nejbližším. Zvláště prospěšné při fotografování novorozenců, těhotenských a boudoirvých fotografií nebo při rodinných setkáních  /portréty, skupiny, narozeninová reportáž/

• 10 fotografií…… 3.500,- Kč

v ceně je 90 minut fotografování, retuš a tisk fotografií, elektronické fotografie v několika barevnostech /barva, čb …/

Cestovní příplatek po Praze 500,- Kč, mimo Prahu 7,- Kč/km jednosměrně. 

Doba fotografování navíc …. 500,- Kč/h

příplatkové služby

• cena dalších vybraných fotografií nad rámec balíčku F1, F5, F10 a Lifestyle ...............................................................…. 350,- Kč / ks

• kompletní MUA /líčení a účes/ ……….. 1000,- Kč


balíček fine art fotografie

je určený pro ty, kteří mají vyšší nároky na estetiku fotografií nesoucí výtvarný rukopis autorky. Před fotografováním je třeba se osobně sejít a domluvit se na představách a pojetí celé série. Na schůzce probereme i cenu, tisk a adjustace fotografií.

• fine art  fotografování ……  2.000,- Kč

v ceně je fotografování bez časového omezení a vizážistka. Své fotografie si vyberete z upravených a vytištěných fotografií. 

portrét na památku

portrét na památku

portrét na památku

portrét na památku

portrét na památku

portrét na památku

"svatá trijice"

"svatá trijice"

máma, bába, vnučka

abychom nezapomněli na naše blízké a hlavně jak vypadali. Děti, rodiče, prarodiče, přátelé nebo křeček. Ti všichni tvoří naše vzpomínky a historii. Po celý náš i jejich život. Proto neváhejte, vezmete se za ruce a přijďte za námi do ateliéru. Budete-li si přát, zajistím prvotřídní vizážistku ....

portrét na památku

portrét na památku

portrét dcery a otce :-)
portrét na památku

portrét na památku

portrét na památku-maminka v očekávání

portrét na památku-maminka v očekávání

trošku netradiční těhotenké fotografie
portrét maminky

portrét maminky

portrét na památku

portrét na památku

s možným použitím pro pracovní potřeby - firemní, manažerský portét
portrét na památku

portrét na památku

s možným použitím pro pracovní potřeby - firemní, manažerský portét
portrét na památku

portrét na památku

s možným použitím pro pracovní potřeby - firemní, manažerský portét